­

Якщо ви хочете отримати більше інформації, телефонуйте: +38 067 404 11 89
заходьте у Skype: vpogorilyy, або заповніть цю форму.
Будь ласка, заповніть всі * обов'язкові поля.
Інформація про Вас не буде показана на сайті.

Є люди які весь час позасвідомо вибирають ситуації в яких їм стає боляче, роблячи це вони сподіваються на співчуття та звільнення від відповідальності. "Я нещасний і в тому винні всі ви!" - кажуть вони.

 

Епідіміологія

За даними світового банку психічні захворювання серед всіх захворювань складають 8.1%. Серед них депресивні розлади займають саме велике місце 17.3% психічних захворювань. (1995). У пацієнтів, що хворіють соматичними захворюваннями депресія виявляється у 22-33% пацієнтів, що потребують госпіталізації, у 33-42% хворих на рак, у 47% пацієнтів, що перенесли інсульт в перших 2 тижні після нього. У 45% пацієнтів з інфарктом міокарду протягом декількох наступних днів і у 33% протягом 3-4 місяців після інфаркту.

Депресивні розлади викликають у соматичних пацієнтів відчуття, що хворі ще на якусь хворобу або сама депресія може посилити соматичні симптоми, наприклад біль і знизити зацікавленість у співробітництві з лікарем. Є дані які свідчать, що депресія погіршує прогноз перебігу інших захворювань та збільшує перебування в лікарні при лікуванні їх.

Детальніше...