­

Якщо ви хочете отримати більше інформації, телефонуйте: +38 067 404 11 89
заходьте у Skype: vpogorilyy, або заповніть цю форму.
Будь ласка, заповніть всі * обов'язкові поля.
Інформація про Вас не буде показана на сайті.

Не гоняйся за щастем. Воно завжди перебуває в тобі самому!

Піфагор

 


Психотерапевтична консультація в Києві
— кожен в житті в певний час зустрічається з труднощами, які розгублюють, збивають з пантелику. Буває, що в якийсь момент тобі просто приходить усвідомлення — як довго я перебуваю на самоті, при тому, що навколо мене завжди хтось є. Або так: я все маю, багато чого досягнув, але це все не працює, не приносить бажаного задоволення і відчуття повноти життя. Перед тим, як опускати руки, дайте шанс самому собі, поговорити з фахівцем, який колись вже був на вашому місці, адже психотерапевтична освіта включає в себе необхідність самому бути клієнтом, протягом тривалого часу. Психотерапевтична освіта, окрім опанування теорії передбачає від 5 до 10-ти років перебування в якості клієнта. Адже справа душевна — справа надзвичайно тонка. І для того щоб допомагати іншім треба навчитися допомагати спочатку самому собі.

Від того що вас не розуміють близькі та часто ви самі себе і виникають ваші болі і проблеми. Моя робота із клієнтом мені нагадує складання пазлів без картинки. Клієнт висипає на стіл купу пазлів і розповідає яка картина із них була, є чи має бути. Я складаю картинку і питаю: “Це так виглядає?” І клієнт дивиться і каже: “Ні”, “Так” чи “Не зовсім так”. Йде копітка робота по складанню картини життя клієнта в минулому, теперішньому та майбутньому. Індивідуальна робота, це робота ювеліра над дорогоцінним камінням яке ще не оброблене.

Найчастіше люди приносять до психотерапевта свої проблеми та симптоми і запитують: “Що робити?”. Насправді, наші симптоми і проблеми це результат всієї нашої попередньої діяльності, думання тобто того які ми є зараз. Тому якщо ми, ось такі проблемні, щось почнемо робити (а порадники завжди знайдуться) то результат буде можливо і інший але не кардинально інший. Тобто проблема буде залишатися. Бо все питання не в тому “Що робити?”, а в тому Як нам бути зараз? Якщо я очікую рецепту, поради на питання “Що робити?” то я не хочу змінитися, а хочу змінити когось, чи щось. А спроба змінювати когось це марна втрата часу! Це не можливо! Ми можемо контролювати тільки себе і отже змінити самі себе і саме для цього нам і треба наставник. Роль наставника не тільки вказати шлях але і навчити як йти і віддзеркалити мене, щоб я усвідомив як я мислю, чиню та переживаю.

Якщо ви проживаєте не в Києві чи навіть за кордоном то Ви можете отримувати консультації і психотерапевтичну допомогу через інтернет за допомогою “Skype”.Психіатричне консультування
— в хвилини, коли ми зовсім на межі - важко визначитися в своїх силах. В ці моменти ми перестаємо розуміти яка саме допомога нам потрібна і що нам допоможе і чи допоможе взагалі. Якщо симптоми перевищують наші психічні здатності впоратися самим, не виключено, що прийшов час скористатися ліками. Але поспішати ніколи не варто. Фахівець, який одночасно є і психотерапевтом і лікарем-психіатром, може допомогти прийняти правильне рішення — пора скористатися ліками, чи варто покластися на власні ресурси або мати підтримку на психотерапевтичних сеансах.

Шизофренія чи біполярний психоз це не вироки! Я двадцять п'ять років працюю з людьми які мають такі діагнози. Як правило, від них, як втім і від більшості інших хвороб, вилікуватися не вдається але поліпшити якість життя завдяки вдалому поєднанню прийняття ліків та психотерапевтичної роботи вдається регулярно.


Групова психотерапія
— за останніми дослідженнями робота в групі чи не найбільш ефективна за індивідуальну роботу. Основне правило для учасників, яке діє в групі — це вільно комунікувати. Тут можна зустріти широку гаму характерів, ну, власне кажучи як і в житті. В житті ми не вибираємо батьків, дітей... також не вибираємо і учасників групи, куди ви можете потрапити. Це можливість побачити, що я зовсім не такий як інші, це можливість зрозуміти, що я такий як і всі. Знайти своє місце, висловити свою позицію, знайти контакт з тим, з ким здавалося його просто не може бути, зрозуміти що кожен симптом — це зазвичай те, що зароджується внаслідок недостатнього розуміння один другого і можливість це розуміння знайти прямо тут і тепер, в групі, де всі перебувають на рівних умовах.

Для пацієнтів відділення №1, Київської міської психіатричної лікарні №1, з 2005 року два рази на тиждень працює група. До неї можна приєднатися, походити на неї, це безкоштовно. Так би мовити спробувати метод на собі. Але та група відкрита, склад її постійно змінюється і тому значних результатів досягнути не можна. Для досягнення значних, глибоких результатів необхідний постійний склад групи і тривала спільна робота. Як правило вона триває 6-9-12 місяців. Потім група розпускається і набирається нова. В нову групу за бажання можуть прийти і ті хто вже раніше був але вважає, що слід проробити якісь питання до яких не доходили руки або які взагалі були не усвідомлені. 


Коучінг та бізнес консультування
— бізнес має приносити конкретні результати, а що робити коли вони не такі як очікував або вже давно такі як очікував? Коучінг допомагає власникам та адміністраторам визначитися із власною мотивацією щодо цього конкретного діла, зрозуміти своє ставлення до нього, накреслити перспективи розвитку себе, колективу, бізнесу. Бізнес консультації допомагають розв'язати конфлікти між власниками і колективом і в середині колективу та персоналу із клієнтами. Для розв'язання конфліктів та профілактики вигорання на роботі я з успіхом застосовую метод груп Балінта. Я також здійснюю тренінги для персоналу з організації команди, ефективного спілкування із клієнтами.