­

Якщо ви хочете отримати більше інформації, телефонуйте: +38 067 404 11 89
заходьте у Skype: vpogorilyy, або заповніть цю форму.
Будь ласка, заповніть всі * обов'язкові поля.
Інформація про Вас не буде показана на сайті.

Людина це продукт своїх власних думок, про що він думає, тим він і стає.

Махатма Ганді

 

Найбільш часте питання:
«У мене такий діагноз …, або такі проблеми …, або такі симптоми …, чи працюєте Ви із цим? чи мали Ви вже таких пацієнтів?»

За 25 років лікарського стажу майже не існує психічної патології із якою я не працював. Можу однозначно відповісти, що геріатричною патологією (людей похилого віку) та дитячою патологією я не займаюсь.

Если я не владею украинским языком принимаете ли вы таких клиентов?

Іншими словами якими мовами ведеться прийом? Мовою клієнта. Але я досконало володію, українською і російською мовами, розумію польську, на середньому рівні англійську.

Можна Вам поставити пару питань по телефону? Проконсультуватись попередньо?

По телефону я не консультую! Ви можете мені подзвонити під час сеансу з пацієнтом, я не маю права залишити посеред сеансу одного пацієнта і порозмовляти з іншим! Коли я звільняюсь то я передзвонюю тим хто до мене дзвонив.

Якщо я живу не в Києві, в іншій країні чи могли би я з Вами проконсультуватися по «Skype»?

Найліпше очна зустріч, особисте знайомство. Після якого можна здійснювати психотерапію по «Skype». Якщо не має можливості зустрітися то можна зробити пробні 5 сеансів, протягом яких можна зрозуміти чи буде взаємодія плідною.

Як відбувається робота із психотерапевтом?

Робота психотерапевта, це не робота мага чи шамана, що використовує потойбічні сили. По формі це розмова двох або групи людей. По суті це самопізнання клієнта за допомогою іншого або інших і навчання новому мисленню та дій. Психотерапевт, за висловом З.Фройда, це добре відполіроване дзеркало яке дає можливість клієнту побачити себе таким який він є насправді зараз, сформувати бажаний образ себе у майбутньому і навчитись по новому мислити та жити.

Дуже часто, клієнти які приходять на психотерапію мені нагадують людину яка живе і поводить себе так як новачок у кабіні літака де є безліч різних датчиків, тумблерів, перемикачів і абсолютно не ясно як цим всім керувати! Але із часом починаєш все більше і більше пізнавати самого себе і тоді фігури вищого пілотажу стають такими ж звичними як і проста прогулянка парком!

Чи працюєте Ви із дітьми та підлітками?

Я не працюю із дітьми. Працюю із підлітками починаючи із 13-14 років.

Чи можлива безкоштовна зустріч перед початком роботи?

Ми б могли зустрітись очно або через Інтернет на 15-20 хвилин для того, щоб Ви могли визначитися в подальшій співпраці.

Чи можете Ви проконсультувати мене (нашого родича) вдома?

Я не консультую, клієнтів і пацієнтів на дому. Це не має сенсу. Якщо людина не ходяча то її міг би проконсультувати дільничний психіатр. Якщо людина не хоче приходити на консультацію до психотерапевта, психіатра, досвід багатьох поколінь психотерапевтів показав, що прихід до неї спеціаліста не принесе жодного позитивного ефекту.

Скільки консультацій мені необхідно пройти?

Це питання дуже часто ставлять клієнти.  Не існує точного числа консультацій, які можна рекомендувати Вам. Іноді необхідно 5 зустрічей, іноді значно більше. Світова статистика свідчить, що в середньому, щоб розібратись у проблемі необхідно 20-22 зустрічі з психотерапевтом. Щоб виправити свій характер стати більш зрілим необхідні декілька років. Компетентний спеціаліст після двох зустрічей може визначити приблизну тривалість спільної роботи та періодичність зустрічей.  Клієнт, завжди має право вибору чи сконцентруватись тільки на проблемі, що допоможе швидко адаптуватися в його ситуації, і справитися із нею чи вибрати шлях зміни особистості і характеру для більш комфортного життя але ці зміни не зможуть відбутися швидко. Зігмунд Фройд порівнював психотерапію із археологією. В ній терапевт спільно із пацієнтом йдуть від поверхні в глибину. Тільки пацієнт може визначити наскільки глибоко йому потрібно знати самого себе та змінитися. Часто клієнт прийшовши із одним запитом до психотерапевта в ході спільної роботи його змінює. Чим більше знаєш себе тим краще можеш собою керувати і досягати того, що тобі треба. Відкриваються нові обрії і хочеться досягнути більшого і більшого.

Психотерапія це не традиційне лікування в чистому вигляді, а спільна робота на результат, – запит поставлений пацієнтом , відповідальність за який несуть психотерапевт та пацієнт разом.

Що краще відвідувати групу чи індивідуальні сеанси?

Коли стан надто тяжкий то краще мати індивідуальні сеанси. Коли стан середній або легкий то групові сеанси ліпші, з наступних причин: крім психотерапевта в групі допомагають і інші учасники групи. Часто інший учасник групи може нам нагадувати нас самих або важливих для нас людей і тим самим дається унікальна можливість подивитись на самого себе із боку або спробувати зрозуміти свої переживання по відношенню тої людини яку вона нам нагадує, вирішити із нею якісь проблеми. Як правило індивідуальний сеанс коштує дорожче ніж груповий. Робота із міжособистісними проблемами проходить набагато інтенсивніше ніж індивідуально. На індивідуальному прийомі можна довший час «водити заніс» себе і терапевта в групі таке не можливо бо все оманливе розкривається набагато швидше.