Кожна людина є унікальною, але не кожний з нас це відчуває! Жити в гармонії із собою та іншими можуть всі, але, нажаль, не всі живуть в ній! Зрозуміти як ми самі до себе ставимось і як ставитись до інших - допомагає психотерапія.
Більшість хоче бути коханими, та не докладають зусиль, щоб любити самим. Коли ми розлучаємося із близькою людиною майже завжди відчуваємо душевний біль. Часто задля подолання болю ми звертаємось по допомогу до близьких але це має тимчасовий ефект або взагалі не приносить полегшення. Та, щоб знайти в собі сили справитись із болем – допомагає психотерапія.
Тривога, паніка, страх смерті та старості, депресія – все це, супутники кризових етапів життя – людина може жити і без них! Деяким з нас буває важко визнати своє безсилля та звернутись по допомогу. Однак, слід розуміти, що ми не боги, – людині потрібна інша людина, щоб зрозуміти свою унікальність і налагодити зв'язок із іншим, знайти радість у спілкуванні, реалізуватись у професійному та суспільному житті. Все це можливо лише за умови прийняття та розуміння власної особистості, власних почуттів! Почуття любові, ненависті, заздрості, ненависті притаманні всім нам! Ось такі ми є! І наша задача розібратись із собою та іншими. Важлива роль у цьому процесі належить психотерапії.
Дуже багато людей не дивлячись на їх вік (навіть якщо їм давно за18 років), не знають хто вони і чим їм займатись в житті, що призводить до відчуття постійного або періодичного емоційного дискомфорту. Їх, як правило, не будуть задовольняти ні робота, ні сім'я, ні стосунки, переслідуватиме відчуття порожнечі. Психотерапія сприяє тому, щоб стати більш зрілим та набути само-ідентифікації.
Наші батьки вважали, і ми за ними, що, спонукаючи дітей до успішного майбутнього, завантаживши їх уроками і гуртками (часто за рахунок їх дитинства, ігор, друзів), ми робимо їх щасливішими та благополучнішими. Що наші діти навчатимуться у кращому вузі, у них буде успішна кар’єра, достатньо грошей для себе та родини ... а там і щастя буде. Однак, як показує практика, і підтверджує наука, починати треба з позитивного ставлення до життя, впевненості в собі і вміння радіти тому, що маєш. Так, люди, яким комфортно у власному тілі і в оточуючому середовищі, щасливіше в шлюбі, більше заробляють, частіше отримують підвищення, є більш соціально активними та дружніми, є більш здоровими та довше живуть. Ви хочете знати, що таке успіх? Ось це і є успіх. Дохід вище середнього - це також ознака успіху, але щасливі люди із більшою ймовірністю витратять гроші на відпустку з сім’єю аніж на нову електронну іграшку або машину. Успіх – це досягнення того, що хочеш, а щастя – вміння радуватися тому, що маєш.
На відміну від релігії яка обіцяє, що людині стане добре вже після її смерті (вразі якщо вона буде доброчесною і покається за свої гріхи), психотерапія допомагає навчитись бути як успішним так щасливим, ще за життя.