Європейський сертифікат психотерапевта

Європейський сертифікат психотерапевта

­

Якщо ви хочете отримати більше інформації, телефонуйте: +38 067 404 11 89
заходьте у Skype: vpogorilyy, або заповніть цю форму.
Будь ласка, заповніть всі * обов'язкові поля.
Інформація про Вас не буде показана на сайті.

Індивідуальні консультації психоаналітика – це спільна робота та захоплива подорож до глибин свого Я. Іноді, навіть декілька консультацій допомагають людині побачити свої життєві ситуації ніби із зовні, інакше; підвищують стійкість до викликів сьогодення та наповнюють нас радістю і позитивом…

Якщо б ми не відчували біль, ми б померли. Життя без болю не можливе. Той хто уникає болю, той уникає і життя!

 

 

Кожна людина є унікальною, але не кожний з нас це відчуває! Жити в гармонії із собою та іншими можуть всі, але, нажаль, не всі живуть в ній! Зрозуміти як ми самі до себе ставимось і як ставитись до інших - допомагає психотерапія.

Більшість хоче бути коханими, та не докладають зусиль, щоб любити самим. Коли ми розлучаємося із близькою людиною майже завжди відчуваємо душевний біль. Часто задля подолання болю ми звертаємось по допомогу до близьких але це має тимчасовий ефект або взагалі не приносить полегшення. Та, щоб знайти в собі сили справитись із болем – допомагає психотерапія.

Тривога, паніка, страх смерті та старості, депресія – все це, супутники кризових етапів життя – людина може жити і без них! Деяким з нас буває важко визнати своє безсилля та звернутись по допомогу. Однак, слід розуміти, що ми не боги, – людині потрібна інша людина, щоб зрозуміти свою унікальність і налагодити зв'язок із іншим, знайти радість у спілкуванні, реалізуватись у професійному та суспільному житті. Все це можливо лише за умови прийняття та розуміння власної особистості, власних почуттів! Почуття любові, ненависті, заздрості, ненависті притаманні всім нам! Ось такі ми є! І наша задача розібратись із собою та іншими. Важлива роль у цьому процесі належить психотерапії.

 

Дуже багато людей не дивлячись на їх вік (навіть якщо їм давно за18 років), не знають хто вони і чим їм займатись в житті, що призводить до відчуття постійного або періодичного емоційного дискомфорту. Їх, як правило, не будуть задовольняти ні робота, ні сім'я, ні стосунки, переслідуватиме відчуття порожнечі. Психотерапія сприяє тому, щоб стати більш зрілим та набути само-ідентифікації.

Наші батьки вважали, і ми за ними, що, спонукаючи дітей до успішного майбутнього, завантаживши їх уроками і гуртками (часто за рахунок їх дитинства, ігор, друзів), ми робимо їх щасливішими та благополучнішими. Що наші діти навчатимуться у кращому вузі, у них буде успішна кар’єра, достатньо грошей для себе та родини ... а там і щастя буде. Однак, як показує практика, і підтверджує наука, починати треба з позитивного ставлення до життя, впевненості в собі і вміння радіти тому, що маєш. Так, люди, яким комфортно у власному тілі і в оточуючому середовищі, щасливіше в шлюбі, більше заробляють, частіше отримують підвищення, є більш соціально активними та дружніми, є більш здоровими та довше живуть. Ви хочете знати, що таке успіх? Ось це і є успіх. Дохід вище середнього  - це також ознака успіху, але щасливі люди із більшою ймовірністю витратять гроші на відпустку з сім’єю аніж на нову електронну іграшку або машину. Успіх – це досягнення того, що хочеш, а щастя – вміння радуватися тому, що маєш.

На відміну від релігії яка обіцяє, що людині стане добре вже після її смерті (вразі якщо вона буде доброчесною і покається за свої гріхи), психотерапія допомагає навчитись бути як успішним так щасливим, ще за життя.

 

Психотерапія

Попередня Наступна

Етичний Кодекс психоаналітика

Етичний Кодекс психоаналітика - це набір правил, якими він керується у своїй професійній діяльності. У кожному професійному співтоваристві, членом якого є психоаналітик існують свій власний Етичний Кодекс, але в цілому вони єдині, це:повага до клієнта та тієї групи людей, з якими вони працюють уникнення експлуатації довірою і залежністю своїх клієнтів забороняється сексуальні відносини зі своїми клієнтами не бажано проводити терапію родичів, близьких друзів психоаналітик...

Детальніше...

Психоаналіз як метод психотерапії

Психоаналіз - це процес, що відбувається між двома і більше людьми, в умовах, що надаються психоаналітиком.Психоаналітик - людина, що пройшла навчання в одному з психоаналітичних інститутів, яка має досвід проходження власної терапії, практичний досвід психолога і дотримується у своїй роботі основних психоаналітичних концпепцій.Умовами для роботи аналітика та його клієнта є: безпечний простір, тиха кімната, певний час, сталість зустрічей, етичне, доброзичливе...

Детальніше...

Коли потрібна допомога психотерапевта?

Точно вона необхідна коли наступає декомпенсація психічної системи. Вона має такі ознаки: наявність постійної тривоги, яка заважає працювати і робити все як і колись. Якщо Ви її не усвідомлюєте, то вона проявляє себе у непосидючості, поганій концентрації уваги, поганим засинанням, легкою роздратованістю, частим сечопуском (уринаріями), проносами, болями в різних частинах тіла які не типові для соматичних хвороб та іншими психосоматичними...

Детальніше...